AutonálepkyNákupný status

Položky:Ceny:
Prázdny
  
Celková cena:0.00 €

Hľadať

Vyhľadávanie


Prihlásiť sa

Prihlasovacie údaje

Kreditné a platobné karty

 


www.facebook.com/nalepky

Odkazy

Podporujeme

www.jancelustka.cz
www.trnavskykolik.cz
www.adra.cz
utulek.zlin.cz

Partneři

www.solwe.cz
www.zlinsport.cz
www.bruskalyzi.cz
www.detektor-shop.cz
www.gasedo.cz
www.hledat-zbozi.cz

Reklama

Pokud sháníte levné povinné ručení, doporučujeme vám ho sjednat s našim partnerem na ePojisteni.cznavigácia ›

Autonálepky / FAQ

FAQ

Jaké jsou skutečné velikosti nálepky?

Nálepky mají různé tvary a velikosti ... Pokud zvolíte velikost nálepky 10x15 a vyberete například letadlo. Musíme dané nálepce zachovat proporce v měřítku. Vycházíme tedy z rámečku 10x15 do kterého se musí nálepka vlést. Rozpětí křídel tedy bude 15 cm a výška se proporcinálně přizpůsobí. Tzn. že reálná výška vyjde například na 6 cm. Pokud si při výběru nebudete jisti a budete požadovat přesné rozměry - neváhejte nám zaslat e-mail s číslem produktu a vybranou velikostí - pošleme vám reálné velikosti.


Prečo a ako platiť kreditnou alebo platobnou kartou?

Je to najpohodlnejší, najrýchlejší a najbezpečnejší spôsob, ako zaplatiť za naše výrobky. V porovnaní s bankovým prevodom ušetríte čas, pretože v tomto prípade zasielame nálepky až po prijatí platby. To trvá obvykle štyri pracovné dni. Pri platbe kartou vidíme Vašu platbu okamžite a nálepky zasielame tiež okamžite.

Po kliknutí na tlačítko prejsť na PayPal k vykonaniu platby prejdete na zabezpečenú stránku. Ak nie ste u PayPal registrovaní, nájdete v ľavej časti stránky text: "Don't have a PayPal account? Use your credit card or bank account." a kliknite na odkaz Continue. Na tejto stránke už len vyplníte pár údajov z Vašej karty a platbu dokončíte.


Zasielate na dobierku aj do zahraničia?

Na dobierku do zahraničia nezasielame. Na dobierku zasielame iba na Slovensko a do Česka. Najpohodlnejšia, najrýchlejšia a hlavne zdarma je platba kreditnou alebo platobnou kartou. Pri dokončovaní objednávky zvoľte spôsob platby "Pay Pal (Visa, Master card)". Budete presmerovaní na zabezpečenú stránku, odkiaľ vykonáte platbu kartou.


Čo je to silueta?

Silueta je označenie obrysu, tieňa, prenesene tiež náčrtu. Je to tiež forma umenia, používe sa najmä ako dekoračná kresba, známa už od staroveku. V tomto internetovom obchode nájdete decentné siluety, ktoré sú zhotovené zo samolepiacej fólie. U nás si vyberiete sebe blízky motív. Máme v ponuke viac než 3500 druhov.


Sú nálepky určené len na autá?

Samozrejme že nie! Nálepkou si môžete ozdobiť čokoľvek iné. Napríklad: okno, notebook, hrnček, motorku a podobne. Nálepky sú zhotovené z kvalitného materiálu, ktorý priľne na množstvo podkladov.


Z akého materiálu sú samolepky vyrobené?

Samolepky sú vyrobené zo 75 mikrónovej monomerickej valcovanej fólie pre výrez - signcutting. Lesklé fólie majú permanentné lepidlo, matné fólie sú polo-permantentné (odstrániteľné aj po roku).
Realization: Enzon