AutonálepkyNákupný status

Položky:Ceny:
Prázdny
  
Celková cena:0.00 €

Hľadať

Vyhľadávanie


Prihlásiť sa

Prihlasovacie údaje

Kreditné a platobné karty

 


www.facebook.com/autonalepky

Facebook Autonálepky

Odkazy

Podporujeme

www.jancelustka.cz
www.trnavskykolik.cz
www.adra.cz
utulek.zlin.cz

Partneři

www.solwe.cz
www.zlinsport.cz
www.bruskalyzi.cz
www.detektor-shop.cz
www.gasedo.cz
www.hledat-zbozi.cz

Reklama

Pokud sháníte levné povinné ručení, doporučujeme vám ho sjednat s našim partnerem na ePojisteni.cznavigácia ›

Autonálepky / Podporujeme

Podporujeme

Od júna 2012 do decembra 2013 sme podporovali Útulok pre zvieratá v núdzi na ktorý putovalo z každého predaného kusu nálepky 0,04€

Útulok je situovaný neďaleko zastavanej časti Zlína a je prístupný mestskou hromadnou dopravou. Kapacita útulku umožňuje umiestniť tu až 80 psov a 40 mačiek a môže na prechodnú dobu slúžiť aj ako útočisko pre handicapovaných voľne žijúce zvieratá, ako sú napríklad ježkovia a vtáky.

Útulok pre zvieratá v núdzi Zlín-Vršava slúži predovšetkým ako zariadenie pre zabehnuté, túlavé, opustené a odobraté psy a mačky. Pre úplnosť uvádzame, že podľa ust § 6 zákona č 246/1992 Z. z., Na ochranu zvierat proti týraniu, v platnom znení, nikto nesmie zviera opustiť s úmyslom sa ho zbaviť alebo je vyhnať.

Od roku 2006 prevádzkuje útulok novo aj služby psieho hotela, ktorého kapacita je 20 psov. Novinkou je tiež ponuka virtuálnej adopcie. Tá umožní ľuďom, ktorí nemôžu mať doma z akéhokoľvek dôvodu zviera a radi by pomohli, aspoň pravidelne finančne podporiť konkrétne zviera.


Od decembra 2011 do mája 2012 sme spoločne podporovali dobrovoľnícka centra ADRA

Humanitárna organizácia ADRA nepôsobí len v zahraničí, ale aj v Českej republike, kde okrem iného prevádzkuje celkovo desať dobrovoľníckych centier, ktoré vyberajú, školí a koordinujú dobrovoľníkov, ktoré potom bez nároku na finančnú odmenu pomáhajú seniorom, deťom, chorým či ľuďom s postihnutím v nemocniciach , detských domovoch, domovoch pre seniorov či ústavoch sociálnej starostlivosti. Dobrovoľníci klientom týchto zariadení venujú predovšetkým svoj ​​čas a spoločnosť; sprevádza ich na prechádzky, hrajú s nimi hry, čítajú im, učí sa s nimi pod Ponúkajú im blízky ľudský kontakt, čím výrazne prispievajú k ich psychickej pohode.

V roku 2010 dobrovoľnícka centra ADRA koordinovala 1356 dobrovoľníkov, čo predstavuje približne 10% všetkých dobrovoľníkov, ktorí sú dnes organizovaní podľa zákona o dobrovoľníckej službe.

http://www.adra.cz/projekty/projekty-v-cr/dobrovolnicka-centra


Za mesiac október a november 2011 sme prispievali na Humanitárna pomoc Africkému rohu

Africký roh zažíva najhoršiu potravinovú krízu súčasnosti, ktorá najsilnejšie dopadá na Somálsko. V prvej polovici roka 2011 sa počet ľudí, ktorí potrebujú okamžitú humanitárnu pomoc, zvýšil na 2,85 milióna a toto číslo bude veľmi pravdepodobne ďalej narastať. OSN pre dve oblasti Somálska vyhlásilo hladomor. Situácia v Somálsku má vplyv aj na ďalšie krajiny v regióne, pretože tisíce Somálčanov utekajú do susednej Etiópie, Kene a Džibuti.

Kríza zasahuje takmer 12 miliónov ľudí a toto číslo stúpa s každým ďalším dňom. Tri z piatich somálskych detí, ktoré prichádzajú do utečeneckých táborov v Etiópii, trpí podvýživou. Tábory sú plné, ale každý deň pribúdajú ďalší ľudia a sú tu hlásené prípady akútnych hnačkových ochorení. Utečenci nemajú prístup k čistej vode a trpia rôznymi chorobami.

ADRA v oblasti distribuuje potraviny (ryža, cukor, fazuľu, soľ a olej) a poskytla pomoc 776 rodinám, tj viac ako 4500 osobám a naďalej pokračuje v humanitárnej pomoci postihnutému regiónu.

Na pomoc Africkému rohu je možné prispievať na číslo účtu 4028 4028/0300, variabilný symbol 392, alebo zaslaním darcovskej SMS v tvare DMS ADRA na číslo 87777 (cena DMS je 30 Sk, ADRA dostane 27 Sk).

http://www.adra.cz/projekty/zahranicni-projekty/humanitarni/africky-roh


Za mesiac jún, júl, august a september 2011 putovaly peniaze na Haiti do Petit Goave, na podporu miestneho poľnohospodárstva.

Haiti je najchudobnejšou krajinou na severnej pologuli a zahraničnú pomoc je pre túto krajinu úplne nevyhnutná. Hoci demokracia tu bola znovu nastolená v roku 2006, Haitská ekonomika je naďalej v katastrofálnom stave - väčšina populácie žije za menej než dva doláre na deň.

V poslednej dobe bolo Haiti niekoľkokrát vystavené nepriazni živlov - tropickým búrkam a hurikánom v roku 2008 a katastrofálnemu zemetrasenie v roku 2010.

ADRA ČR začala pomáhať na Haiti v Petit Goave ihneď po katastrofe, sprvu sa sústredila na humanitárnu pomoc (distribúcia stanov, poľnohospodárskych setov, základných hygienických balíčkov atď), potom sa podieľala na stavbe dočasných obydlí (shelter) a rekonštrukciu vodných zdrojov. Teraz pokračuje rozvojovou pomocou v poľnohospodárstve.

http://www.adra.cz/projekty/zahranicni-projekty/rozvojove/haiti


Za mesiac február a marec 2011 putovaly peniaze do Kene, na podporu zdravotníckeho zariadenia v Itibo.

http://www.adra.cz/projekty/zahranicni-projekty/rozvojove/kena
http://www.edonation.cz/projekty/1

 


Za mesiac december 2010 a január 2011 smerovali peniaze do Mongolska na podporu miestnych poľnohospodárov, ktorí v dôsledku tuhých zím čelí každoročne hladomoru.

http://www.adra.cz/projekty/zahranicni-projekty/rozvojove/mongolsko
http://www.edonation.cz/projekty/2

 


www.jancelustka.cz - oficiální stránky triatleta Jana Čelůstky

www.trnavskykolik.cz - oficilání stránky o Trnavského Kolíka

www.facebook.com/paraparada

Paraparáda je usporiadaná Fakultou multimediálnych komunikácií Univerzity Tomáša Baťu v Zlíne. Paraparáda aneb Spolu jedom svetom je neformálnym športovým stretnutím handicapovaných sa "zdravými" účastníkmi. Projekt Paraparády oslovil mnohé súťažiaci a spolupracujúce organizácie natoľko, že sa tento rok uskutoční už 8. ročník.Realization: Enzon